terra doğal yaşam

doğanın bilgeliği

Hakkımda

 

Çocukluğumda her yaz okullar kapanır kapanmaz köye gider, günlerimizi  tarlalarda, bahçelerde, elma ağaçlarında geçirirdik. Akşama bahçeden toplanan sebzeler ve şifalı otlarla sade fakat lezzetli yemekler yapılır, hep birlikte yenirdi. İçimdeki doğa tutkusu bu günlerde filizlenmiş olmalı:)

catkese

Yaşamımın her döneminde doğal yaşama olan merakım artarak devam etti. Fitoterapi ve doğal kozmetik atölyelerine katıldım, bu alana gönlünü vermiş değerli insanlarla tanıştım, tecrübelerinden faydalandım. Botanik dünyanın çeşitliliğini ve zenginliğini gördükçe merakım her geçen gün daha da arttı. Tamamen doğal malzemelerle kendi bakım ürünlerimi nasıl hazırlayabileceğimi öğrendim. Önemli olanın ambalaj ya da reklam değil içerik olduğu düşüncesiyle sertifikalı organik ve yüzde yüz doğal içerikler kullanarak güzellik ve bakım ürünleri yapmaya başladım.

 

terra (1)Marka ismi olarak Terra’yı tercih etme nedenim bilinen, yaşanabilir tek gezegen olan dünyamızın bize sunduğu yaşamın eşsizsizliğine olan hayranlığımdır.

Terra ürünleri %100 doğal bileşenler içerirken; %0 Paraben, %0 Parfüm, %0 Yapay Boya, %0 Mineral Yağ, %0 Silikon, %0 Sentetik Koruyucu içermektedir.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: